CO POTRAFIMY

profesjonalna pracownia kamieniarska

Od pomysłu, przez projekt, po realizację.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i realizacją wyjątkowych, kamiennych wnętrz i otoczenia domu.

Od wielu lat z pasją i satysfakcją pracujemy z kamieniem naturalnym, upiększając codzienne otoczenie naszych zleceniodawców. Cechuje nas kreatywność i nowatorskie podejście do projektowania.

Słuchamy naszych klientów i wiemy, że wyłącznie 100% zrozumienia ich rzeczywistych potrzeb i wyobrażeń daje szanse na stworzenie unikalnej aranżacji.

Bogata i wciąż odświeżana oferta

Nasza oferta to kilkaset rodzajów kamieni i wciąż nowe wzory. Nowości wprowadzamy na bieżąco.

Nasze biuro
jedzie do klienta

Od pomiaru i poznania wizji, po jej realizację. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.

Gwarantujemy należyte wykonanie

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni fachowcy, za pracę których bierzemy pełną odpowiedzialność.

Nieograniczone
możliwości

Nasza kreatywność nie ma granic. W pracy urzeczywistniamy wizje i marzenia naszych klientów.

Tysiące pomysłów, miliony rozwiązań, wszystkie kolory

Podążamy za trendami, które dyktuje rynek i nowościami z całego świata. Dbamy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszych rozwiązań na rynku kamieniarskim. Współpracujemy z największymi hurtowniami i kopalniami kamienia naturalnego w kraju i za granicą oraz wieloma architektami i firmami, związanymi z wykańczaniem wnętrz. Dzięki tym kontaktom, zapewniamy klientom zarówno wsparcie w optymalnym zaprojektowaniu wnętrz i dostęp do pełnej oferty materiałów, wzorów i kolorów.

Jesteśmy dla klientów - rozumiemy swoją rolę

Od wielu lat z pasją działamy tak, by nasze realizacje były naszym najlepszym ambasadorem. Dzięki wiedzy, umiejętnościom, ale też kreatywności potrafimy zaproponować i wykonać niepowtarzalne wnętrza domów, biur czy zagospodarowania terenu. Realizujemy wizje i marzenia naszych klientów, nadając im unikalny, jedyny w swoim rodzaju charakter.

Działamy kompleksowo

Naszą mocną stroną jest kompleksowość: projekt, pomiar, produkcja wyrobu gotowego, transport i profesjonalny montaż kamienia.

Więcej

Nasze materiały

W swojej ofercie posiadamy kilkaset rodzajów granitów, marmurów, trawertynów, onyxów, ale również spieków kwarcowych i kwarcogranitów.

Więcej

Stworzymy wszystko

Z kamienia naturalnego stworzymy wszystko. Najczęściej są to: blaty kuchenne, schody, parapety, blaty łazienkowe, okładziny ścian i tarasy.

Więcej

Szukasz oryginalnego projektu i profesjonalnego wykonania?

Sprawdź nas! Realizujemy wizje, tworząc wyjątkowe aranżacje.