Kamień naturalny to elegancja, prostota i trwałość na wiele lat

Kamień naturalny pozwala na stworzenie wielu unikatowych możliwości aranżacyjnych, a jego urok, elegancja i odporność na zniszczenie decydują o tym, że jest coraz chętniej wykorzystywany w domach i mieszkaniach na całym świecie. Nasza oferta to granity, marmury, trawertyny i onyxy. Zapewniamy bogactwo barw i faktur, z których pomagamy stworzyć niezwykłe aranżacje.

Granity

Granity słyną ze swoich właściwości fizyczno-mechanicznych oraz bogatej gamy kolorów – od czerni do szarości. Idealnie sprawdzają się jako materiał na blaty, posadzki oraz schody.

Marmury

Marmury to wyjątkowe kamienie, które chętnie wykorzystuje się w eleganckich wnętrzach. Bogata kolorystyka sprawia, że z łatwością dopasują się do każdej aranżacji.

Trawertyny

Trawertyny to porowate skały osadowe, które dobrze prezentują się jako elementy dekoracyjne. Dzięki ciepłym barwom sprawiają, że wnętrza nabierają przytulnego charakteru.

Onyxy

Onyxy to kamienie półszlachetne o bogatej kolorystyce i właściwościach przepuszczających światło, doskonale nadają się do tworzenia dekoracyjnych ścian, sufitów oraz innych elementów wnętrz.